Pridať inzerát

Obchodno - technický pracovník

ROTANEO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 528/24, 956 11 Ludanice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 Eur + Osobné ohodnotenie 300 Eur + mesačná odmena podľa dosiahnutých tržieb
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodne zmýšľajúceho kolegu s technickým vzdelaním strojárskym, dobrými komunikačnými zručnosťami, s veľkou motiváciou vzdelávať sa v rámci prideleného pracovného portfólia a pracovať na osobnom rozvoji.
Tvojou úlohou bude:
Vybavovanie dopytov na mechanické upchávky a ich časti.
Vypracovanie cenový ponúk pre zákazníkov na základe dopytov.
Konštruktérske riešenia tesniacich uzlov.
Evidencia cenových ponúk, výkresov a objednávok.
Realizácia opravy zariadení.
Objednávanie tovarov a materiálov na sklad.
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov.
Navštevovanie zákazníkov a stretnutia a jednania s dodávateľmi.

Zaujímavá práca v úspešnej dynamickej spoločnosti s možnosťou profesijného a osobného rastu.
Práca v malom a dynamickom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik strojár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť kreslenia na PC
Komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
Technická gramotnosť
Samostatné rozhodovanie
Analytické myslenie
Analyzovanie a riešenie problémov
Organizovanie a plánovanie práce

Sme výrobno-obchodná spoločnosť s 20 ročnou tradíciou na trhu. Sme výrobcom technickej keramiky – karbidu kremíka, z ktorého sa vyrábajú predovšetkým tesniace krúžky a trecie ložiská. V obchodnej činnosti sa zameriavame na príslušenstvo pre vákuové pece (grafitové výhrevné telesá a izolácie, keramické a molybdénové prvky), podstatnou súčasťou spoločnosti je taktiež segment mechanických upchávok a ich príslušenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Družstevná 528/24
956 11 Ludanice

Kontakt