Pridať inzerát

Odborný reprezentant / obchodní poradce

Rotadent spol. s r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1 550 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání, praxe v obchodní činnosti (v terénu), příp. SŠ - obor zubní technik, ŘP sk.B, příjemné vystupování a vzhled, bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost obchodní komunikace, časová flexibilita, ochota učit se, čistý trestný rejstřík. Zaslání profilové fotografie.

Nabízíme:

Práce na HPP, stabilní zaměstnání, pevný plat + motivační prémiový systém dle dosažených výkonů ( plat od 76 EURO do 1 730 EURO, odborné zaškolení, služební vozidlo, mobilní telefon, notebook, příjemný mladý kolektiv.

Náplň práce:

Pravidelné návštěvy stomatologických ordinací a stomatologických laboratoří v daném regionu, uzavírání objednávek a tvorba nabídek, představení nabídky nástrojů a přístrojů společnosti, účast na veletrzích.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Špidrova 104
Vimperk