Pridať inzerát

Vodič MKD

ROST,s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 300 EUR/mesiacodmeny a bonusy až do výšky 200% základnej mzdy - celkový čistý príjem 1800 - 2300 EUR
  • Termín nástupu: okamžite

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD na sklápacích návesoch

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti - sídlo firmy v Považskej Bystrici
- jazda podľa nariadenia ES čl. 561/2006
- mzda aj cestovné náhrady vyplácané na účet
- každý druhý víkend doma / odmena za každú nedeľu vonku
- nový vozový park - vozidlá zn. VOLVO rv. 2017+
- pridelené vlastné vozidlo (bez striedania)
- možnosť parkovania v mieste bydliska
- v prípade parkovania mimo sídla firmy, zabezpečený odvoz aj dovoz k vozidlu
- ročné cestovné poistenie pre vodičov (aj na súkromné cesty do zahraničia)
- seriózny prístup k vodičom
- bonus za odporučenie svojho známeho
- jazdy do krajín CZ, AT, DE, FR, IT

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ROST, s.r.o.založená v roku 1998 - vnútroštátna a medzinárodná doprava

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov