Pridať inzerát

Obchodno-technický manažér

Rossum Integration s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlatovská 1793, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacOdmeny.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vyhľadávanie potenciálu a uplatnenia spoločnosti Rossum Integration s.r.o. na trhu v oblasti automatizácie. Uchádzač o túto pozíciu musí mať dobré komunikačné a technické znalosti, je potrebná samostatnosť a flexibilita. Práca obnáša tvorbu cenových ponúk, internú komunikáciu s technickým oddelením a následnú prezentáciu a obhajobu riešenia u zákazníka. Pozícia si vyžaduje zodpovedného človeka, ktorý nemá problém s vysokým pracovným nasadením.

Práca v dynamickej a kreatívnej spoločnosti.
Otvorená komunikácia.
Príjemné pracovné prostredie.
Možnosť kariérneho rastu.
Rozširovanie znalostí na svetových výstavách a exibíciach v danej oblasti.
Neobmedzené možnosti sebarealizácie.
Školenia a tréningy.
Firemné vozidlo.
Možnosť vzdelávania cudzích jazykov.
Mobilný telefón podľa vlastného výberu a možnosť využívania na súkromné účely.
Projektové odmeny.
Celoročne zabezpečené ovocné/vitamínové stoly.
Firemné oblečenie Zajo.
Firemné safety prvky od spoločnosti Uvex.
Teambuildingy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo a mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

FLOWii - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Automatizácie a robotizácie.

Počet rokov praxe

5

Flexibilita, chuť sa učiť novým veciam, zodpovednosť.

Spoločnosť Rossum integration navrhuje, vyrába a inštaluje robotické pracoviská a automatizované linky pre celé spektrum výrobným spoločností. Našim zákazníkom a partnerom ponúkame komplexné služby počas celého životného cyklu projektu. Od konzultácií pri návrhu riešenia, cez konštrukciu, testovanie a programovanie až po inštaláciu, školenia a následný servis. Rossum integration sa vždy orientuje na potreby zákazníka a už od návrhu riešenia sa stáva zákazník súčasťou projekčného tímu. Pri technológiách sa zameriavame na najnovšie trendy z vysokým dôrazom na Industry 4.0 a teda prepojením jednotlivých systémov podniku do jedného logického celku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Maroš Černý
E-mail: poslať životopis