Pridať inzerát

Elektrikári do Nemecka

Rontech s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 27 EUR/hod.Vianočný bonus podľa odpracovaných mesiacov, výška mzdy sa odvíja od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce v Nemecku, Belgicku, Holandsku, Švédsku a po celom svete na rôznych stavbách, alebo v priemyselných halách a automatizáciách podľa plánovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka:
- ťahanie káblov
- montáž káblových kanálov
- zapájanie motorov, senzorov
- osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov
- kompletovanie elektroinštalácie
- montáž osvetlenia
- slaboprúd
- zapájanie rozvádzačov
- merania a dokumentácia

Práca je na živnosť alebo TPP po dohode
- hodinová mzda 20-27 Eur/hod
- práca na turnus 4/1 alebo podľa dohody a projektu
- fakturácia každé 2 týždne a splatnosť faktúr 10-21 dní
- platná vyhláška min. §21
- hradené a zabezpečené ubytovanie (apartmány alebo dom) býva sa len s kolegami
- firemné autá, náradie,

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných spolupracovníkov ale aj partie, ktorí chcú mať istotu vo fungujúcej slovenskej firme, majú pozitívny vzťah k elektrotechnike .Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky a dohodneme si termín osobného stretnutia u nás v kancelárií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- výučný list
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- seriózny prístup k práci
- vlastné kufríkové náradie
- vlastné auto výhodou
- platná vyhláška elektrotechnika
- ochota cestovať
- flexibilita
- referencie

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2018. V spolupráci s nemeckými a ostatnými firmami zo zahraničia, sme dodnes zrealizovali množstvo projektov v EU a celom svete. Zameriavame sa predovšetkým na elektrotechnické montážne práce po celom Nemecku, Belgicku, Holandsku a svete a to na rôznych stavbách, alebo v priemyselných halách, od bytových elektroinštalácií cez hotely, obchodné centrá, kliniky, domy dôchodcov alebo automatizácie, montáž a zapájanie výrobnych liniek v automobilovom priemysle. Viac o nás a o našej práci nájdete ma webovej adrese www.rontech.sk.