Pridať inzerát

Obchodný zástupca Východné Slovensko - stredisko Budimír

RONEX WORLD s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac- mzda podľa dosiahnutej praxe v odbore - fix + provízie - bonusy podľa výkonu, konečná výška tvojej mzdy bude závisieť od tvojej šikovnosti a splnenia stanovených cieľov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za obchodné aktivity pre pridelený región (Východné Slovensko)
- Tvorba cenových ponúk
- Udržiavanie kontaktu so zákazníkom /pravidelný/. Mailom, telefonicky, osobne
- Vyhľadávanie nových odberateľov

Mobilný telefón
tablet, notebook
auto aj na súkromné účely
odmeny z predaja

Spoločnosť RONEX WORLD s. r. o. je špecializovaným dodávateľom obalových materiálov. Sme moderná a flexibilná spoločnosť a vďaka vlastnému know-how sa nám stále darí byť v našom obore „vždy o krok vpred“. Od roku 1999 sme na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- VP sk. B, práca s PC, prax ako obchodný zástupca alebo prax v predaji obalových materiálov
- samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči zákazníkom, komunikatívnosť
- nezasielajte životopisy, ak nemáte prax ako obchodný zástupca

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ronex World s.r.o.
Osoboditelov 309/3
082 04 Drienov