Pridať inzerát

Skladník

RONA, a.s.

  • Miesto práce: Sklárska 117, 020 61 Lednické Rovne, Púchov, Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Manipulačné práce pri zaskladňovaní a expedícii výrobkov.
2. Balenie, prebaľovanie, sortírovanie, skladanie, etiketovanie a ďalšia manipulácia so sklárskymi výrobkami.
3. Odvážanie a premiestňovanie paliet (klietok) so sklárskymi výrobkami a manipulácia s obalovým materiálom (kartónmi) a prostredníctvom ručného paletového a VZV vozíka.
4. Práce v skladoch a manipulačných priestoroch; príjem, uskladnenie materiálov, kartónov, surovín, polotovarov  rôznych výrobkov spojené s ich manipuláciou – presunom.

Bohatý sociálny program:
Návratné bezúročné pôžičky
13.plat
Benefitné sklo pre zamestnancov
Fyzioterapeutická ambulancia
Individuálny benefitný účet zamestnanca
Sociálna výpomoc zamestnancom
Vernostné odmeny
Nadštandardná zdravotná starostlivosť
Doplnkové dôchodkové sporenie
Odmeny pri pracovných a osobných jubileách
Odmeny pre darcov krvi
Stravovanie 0,60€
Rekondičné pobyty

Informácie o výberovom konaní

osvedčenie VZV výhodou, nie však podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Schopnosť naučiť sa riadiť VZV

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 129 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

RONA, a. s.
Schreiberova 365
020 61 Lednické Rovne
www.rona.sk