Pridať inzerát

Asistent/ka obchodného manažéra

RONA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lednické Rovne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiac750-900,-€ brutto, vrátane pohyblivej zložky mzdy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kompetencie
a) Vystavuje objednávky pre výrobu na základeě požiadavky zákazníka a v súľade so schválenými obchodnými podmienkami a cenníkom
b) Poskytuje doplňujíce informácie k objednávkam výrobe resp. zákazníkom v rozsahu schválených podmienok a na základe informácií výroby resp. zákazníka
c) Preberá širšie kompetencie iba v rozsahu delegovaniakompetencií od svojich nadriadených
Konkrétne výkonné činnosti
a) Zabezpečuje vystavenie objednávok pre výrobu a potvrdenie objednávok pre zákazníkov.
b) Udržiava databázy – zákaznícke, výrobkové, cenové
c) Sleduje vývoj zakázky v príprave výroby a operativne odstraňuje nedostatky resp. na ne upozorňuje obchodného manažéra (SM )
d) Podieľa sa na príprave analytických podkladov pre obchodného manažéra ( SM ),resp. ostatných riadiacich pracovníkov spoločnosti
e) Zodpovedá za riadne vedenie evidencie dokumentov a ich archiváciu
f) Vybavuje odesielanie pošty, DHL apod.
g) Zúčastňuje se podľa potreby obchodných jednaní
h) Podieľa sa na spracovaní analytických podkladov pre zákazníkov, zástupcov
i) Zabezpečuje ďalšie činnosti v rozsahu, v ktorom mu boli delegované jeho nadriadenými
j) V rozsahu svojich kompetencií komunikuje so zákazníkmi

1. Práca v stabilnej výrobnej sklárskej spoločnosti
2. Návratné bezúročné pôžičky
3. Príspevok zamestnávateľa na kultúrne a športové podujatia
4. Príspevok zamestnávateľa na zdravotnícke pomôcky
5. Príspevok zamestnávateľa na dovolenky a rekreačné pobyty
6. Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
7 .Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
8. Nadštandardná zdravotná starostlivosť priamo v spoločnosti
9. Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
10. Bohatý sociálny a rozvojový program spoločnosti
11 .Pomoc a podpora nášho tímu v procese adaptácie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
komunikačné schopnosti
dôslednosť
flexibilita
príjemné vystupovanie
schopnosť prispôsobiť sa zmenám
samostatnosť, organizačné schopnosti
dôslednosť

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 129 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

RONA, a. s.
Schreiberova 365
020 61 Lednické Rovne
www.rona.sk