Pridať inzerát

Elektrikár

ROMONT ELEKTRO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 12 EUR/hod.Plat: 8-10-12eur/hod v závislosti od skúseností a praxe.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

do elektroinštalačnej firmy sídliacej v Bratislave hľadáme elektrikárov / pomocných elektrikárov so živnosťou.

Pracovná doba: Najlepšie každý deň, avšak vieme sa dohodnúť tak, aby boli obe strany spokojné.

Náplň práce: Bytové elektroinštalácie - inštalácie káblov, montáž zásuviek, vypínačov, zapojenie ističovej skrine, sadrovanie, drážkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Spoločnosť sa zaoberá montážou elektroinštalácie.