Mechanik/elektrotechnik/nastavovač strojov, nástupný plat do 1800€ brutto

ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kopernica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti s miestom výkonu práce v Kopernici a Žiari nad Hronom hľadáme zručného elektromechanika/nastavovača, ktorého náplňou práce bude:

- Starostlivosť o strojný park
- Vykonávanie plánovanej a preventívnej údržby
- Operatívne zásahy v prípade porúch
- Preukaz zvárača výhodou

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke - ranná, poobedná, a nočná zmena 7,5 hodín.

Požadujeme:
Minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
Min. 3 roky praxe v odbore
Pripravenosť na prácu vrátane mimoriadnych servisných zásahov pre trojzmennú prevádzku aj počas víkendov
Chuť pracovať
Fyzickú zdatnosť
Manuálnu zručnosť
Zodpovednosť a flexibilitu
Dobrý zdravotný stav

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v regióne
- Prémie do výšky 80% základnej zložky
- Polročné a ročné prémie podľa pracovnej úspešnosti

- Služobný notebook, smartphone a ďalšie výhody

- Dodržiavame výplnatý termín splatnosti mzdy podľa zmluvy
- Individuálny prístup
- 7,5 hodinový pracovný čas v trojzmennej prevádzke
- Základná zložka mzdy 5€/hod + príplatky až do výšky 80%
- Stravné lístky 4,80€/deň
- Náhrady cestovného pri dochádzaní v okruhu nad 10km
- Príplatok za prácu v popoludňajšej zmene nad rámec zákona
- Pitný režím zabezpečený zamestnávateľom
- Priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Vysoká pracovná morálka
Miminálne stredoškolské vzdelanie
Plnenie pokynov nadriadeného
Zručnosť a kvalita vykonávanej práce
Flexibilita
AJ/NJ v komunikatívnej úrovni

Sme významná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu od roku 1996. Spoločnosť ROMIN Slovakia, s. r. o. nachádzajúca sa v obci Kopernica neďaleko Kremnice je spracovateľský závod bentonitických ílov pre technické a veterinárne účely.
Ložiská bentonitu v regióne Kremnických vrchov sú významným zdrojom tejto suroviny v rámci Európy. Priamo v tomto regióne spoločnosť ROMIN Slovakia spol. s r.o. z tejto suroviny vyrába produkty určené na priemyslené spracovanie a vysokovalitné podstielky pre domáce zvieratá.
Náš výnimočný bentonit sa používa aj pri technických a potravinárskych výrobkoch určených na spracovanie v zlievarňach, stavebníctve, na izoláciu a liečebné účely.
Produkty sú určené výhradne pre export. Spoločnosť je v 100 % vlastníctve zahraničnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt