Pridať inzerát

Obchodný zástupca

ROLTA MAX s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMotivujúce finančné ohodnotenie - základná mzda + bonusy na základe výsledkov predaja
  • Termín nástupu: 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na obsadenie pracovnej pozície Obchodný zástupca pre Banskobystricý kraj (najmä Brezno a blízke okolie).

Stručná charakteristika činnosti:
• predaj sortimentu značiek ARDON a MILWAUKEE
• poskytovanie odborného poradenstva kľúčovým zákazníkom
• komunikácia so zákazníkmi, akvizícia zákazníkov
• príprava ponúk a prezentácií výrobkov pre kľúčových zákazníkov
• uzatváranie kúpno-predajných zmlúv
• reportovanie výsledkov nadriadenému

• služobný automobil, notebook a mobil aj na súkromné účely
• zázemie rastúcej a prosperujúcej firmy,
• motivačné ohodnotenie,
• možnosť osobného rastu,
• vzdelávanie, školenia

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu, kde uvediete motiváciu na prácu na pozícii obchodného zástupcu pre našu spoločnosť. Vyrozumieme každého uchádzača.
Výberové konanie bude prebiehať vo februári.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok na pozícii obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

• reprezentatívne vystupovanie a prezentovanie spoločnosti
• komunikatívnosť
• priebojnosť
• predajné zručnosti
• flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
• ovládanie PC na užívateľskej úrovni

Spoločnosť ROLTA MAX, s.r.o. pôsobí v Brezne od roku 2021 a ponúka na predaj sortiment renomovaných značiek ako MILWAUKEE, AEG, RYOBI, FISCHER, MAKITA, JONNESWAY, PROXON, TRIUMF, GERMAFlex, LUKAS, ARDON (pracovné oblečenie, náradie, nástroje a spojovací materiál).

Spoločnosť ROLTA MAX, s.r.o. je členom skupiny ROLTA, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1992.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov