Pridať inzerát

Asistentka konateľa spoločnosti/Administratívny pracovník

ROEZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tyršova, Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacmzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky, konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia práce asistenta konateľa,
- evidencia kalendára konateľa spoločnosti,
- súčinnosť pri organizácii porád konateľa spoločnosti,
- spracovanie zápisov z porád vedenia a porád DIV ADM,
- vybavovanie úradných záležitostí na inštitúciách podľa požiadaviek nadriadených,
- vybavovanie firemnej korešpondencie,
- evidencia prijatej a odoslanej pošty, obchodná korešpondencia,
- spracovanie prijatých faktúr cez work flow CITO,
- ukladanie vystavených faktúr do CITa
- práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie
- vybavovanie elektronickej pošty,
- obsluhovanie kopírovacieho zariadenia,
- archivácia dokumentácie,
- realizovanie a prepájanie telefonických hovorov,
- obsluha vstupu do spoločnosti (vrátnik),
- prijímanie a starostlivosť o návštevy,
- pripravovanie a servírovanie občerstvenia,
- nákup čerstvého ovocia a potravín do kuchynky,
- starostlivosť o čistotu a poriadok v kuchynke,
- obsluha umývačky,
- organizovanie firemných akcií,
- súčinnosť pri príprave pracovných ciest pracovníkov spoločnosti, rezervácia ubytovania, cestovných lístkov, leteniek a obdobných operatívnych úloh,
- príprava objednávok a nákup kancelárskych potrieb, tovaru dennej spotreby, reklamných predmetov,
- príprava darčekov podľa pokynov vedenia spoločnosti,
- spracovanie výkazov jázd,
- na základe podkladov z účtovníctva evidovanie a označovanie majetku, vystavovanie preberacích protokolov,
- spracovanie faktúr po úhradách – kontrola s bankovým výpisom, opečiatkovanie faktúr a zakladanie do šanónov,
- spolupráca na inventarizácii majetku.

- komunikovanie s objednávateľom, dodávateľmi, subdodávateľmi,
- príprava obchodnej korešpondencie,
- vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie,
- práca v informačnom systéme spoločnosti (zakladanie cenových ponúk, projektov a ostatných interných dokumentov spoločnosti).

Firemné akcie - vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť kariérneho rastu, možnosť absolvovania jazykových kurzov

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, čestnosť, lojalita
- Príjemné vystupovanie
- Nevyhnutná komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom.
- Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- Zvládanie stresových situácií
- Organizačné schopnosti

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov