Pridať inzerát

Obchodný referent

ROEZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacmzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky, konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za spracovanie rozpočtov, cenových a technických častí ponúk na základe prijatých dopytov, súťažných podkladov, projektových dokumentácií a platných noriem vrátane:
- preverovania vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov, zisťovanie fixných a variabilných položiek pre stanovenie ceny,
- zostavovania cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov,
- komunikácia s ostatnými divíziami spoločnosti ROEZ , s.r.o.
- komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok.
- komunikácia so zákazníkmi pri príprave ponúk a stretnutia s potencionálnymi a existujúcimi zverenými zákazníkmi, účasť na obchodných rokovaniach a ich prípadné vedenie za udržiavanie aktívnych vzťahov so zákazníkmi.
- zodpovednosť za prípravu finálneho zmluvného rozpočtu.
Samostatný návrh a príprava marketingových materiálov a sledovanie obchodných príležitostí
Zodpovednosť za preskúmavanie a odovzdávanie zmlúv a objednávok.
Zodpovednosť za plnenie hospodárskeho plánu pridelenej divízie.
Zodpovednosť za participáciu pri vypracovaní cenových ponúk v prípade naviac prác.
Reportovanie o stave príležitostí a o zmluvných rokovaniach.

Firemné akcie – vyhodnotenie hospodárskeho roka – výber najlepšieho zamestnanca za jednotlivé divízie (finančná odmena), vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť kariérneho rastu, možnosť absolvovania jazykových kurzov

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, a to v priebehu celého výberového konania. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodno-predajná prax

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, čestnosť, lojalita
- Príjemné vystupovanie
- Nevyhnutná komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom.
- Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- Zvládanie stresových situácií
- Organizačné schopnosti
- Nemecký jazyk výhodou
- Prax na danej pozícií výhodou

Kusové dodávky, dodávky kompletných prevádzkových súborov a investičných celkov, generálne opravy, outsourcing správy a údržby energetických zariadení a bezpečnostné analýzy.
Viac na http://www.roez.sk/o-nas

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov