Pridať inzerát

Údržbár, elektrotechnik

ROEZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prologis, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika a opravy elektrických zariadení.
Odstraňovanie porúch a nedostatkov na technologických zariadeniach budov.
Práca s technickou dokumentáciou.
Vykonávanie plánovanej údržby podľa stanovených plánov.
Navrhovanie plánov údržby a zabezpečovanie náhradných dielov.

Pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti
Možnosť kariérneho postupu a odborného vzdelávania
Mobilný telefón

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

§ 22 v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. do 1000V , nad 1000V a §24 výhodou
Schopnosť diagnostikovať problémy zariadení riadených systémami PLC

Kusové dodávky, dodávky kompletných prevádzkových súborov a investičných celkov, generálne opravy, outsourcing správy a údržby energetických zariadení a bezpečnostné analýzy.
Viac na http://www.roez.sk/o-nas

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tyršova 2354/2
934 01 Levice