Pridať inzerát

Vedúci montážnej skupiny/Šéfmontér

ROEZ, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulého chodu montážnych činností v zmysle stanoveného harmonogramu.
Vedenie skupiny zverených montážnych pracovníkov.
Plánovanie a organizovanie práce na montážnom pracovisku.
Zabezpečenie dodržiavania technologických postupov montáže.
Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a enviromentálnych predpisov na pracovisku.
Kontrola kvality vykonaných montážnych prác a realizácia opatrení na odstránenie nezhôd a nekvality.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov a minimalizácia prípadných prestojov a sklzov voči harmonogramu.
Evidencia, kontrola a vypracovanie záznamov dochádzky zverených montážnych pracovníkov.
Spolupráca pri navrhovaní montážnych technologických postupov, harmonogramov a rozpočtov montáže.
Vedenie, motivovanie a vypracovanie návrhov na ohodnocovanie podriadených pracovníkov.
Komunikácia so zástupcami zákazníka a kooperujúcimi subjektami.
Komunikácia s vedúcim montážnych činností, projektovým vedúcim, technológom montáže a pracovníkmi oddelenia kvality.

Práca v stabilnej spoločnosti
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity

Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Vedúci montáže; Šéfmontér
3

Uprednostňujeme plný úväzok, je však možná dohoda

Čítanie technickej dokumentácie, znalosť technológie zvárania.

Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, zvládanie stresových situácií.

Podmienkou je minimálne vzdelanie strojárskeho charakteru.

Kusové dodávky, dodávky kompletných prevádzkových súborov a investičných celkov, generálne opravy, outsourcing správy a údržby energetických zariadení a bezpečnostné analýzy.
Viac na http://www.roez.sk/o-nas

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tyršova 2354/2
934 01 Levice