Pridať inzerát

Učiteľka v súkromnej materskej škole

Rodinné centrum KRTKO, občianske združenie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dudova 2, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 250 EUR/mesiacodmeny
  • Termín nástupu: 1.6.2022, prípadne neskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu radi prijmeme milú, zodpovednú a tvorivú osobu, pre ktorú je práca s deťmi poslaním, má vzťah ku deťom, vie pracovať samostatne, pričom je tímový hráč a rada sa naučí aj niečo nové.

Hľadáme novú kolegyňu na pozíciu "Učiteľka v MŠ", ktorá má ukončené pedagogické vzdelanie. Uplatnenie u nás nájde aj kolegyňa na pozícií "Asistentka učiteľa v MŠ", ktorá si vzdelanie plánuje doplniť.

Náplňou práce v prípade asistentky učiteľa sú bežné denné činnosti, starostlivosť a výchova detí, zabezpečenie bezpečnosti a normálneho duševného vývoja detí, pomoc deťom pri obliekaní, pri hygiene a pri edukačných aktivitách.

V prípade učiteľky ide aj o prípravu a realizáciu edukačných aktivít, pedagogickú diagnostiku detí, konzultácie s rodičmi a vedenie pedagogickej dokumentácie.

Ponúkame priateľský kolektív, priestor pre sebarealizáciu a tvorivosť, menší kolektív detí, možnosť 8 hodinového alebo 6 hodinového úväzku.

Pre našich zamestnancov zabezpečujeme adaptačné vzdelávanie a radi podporíme Váš záujem o ďalšie vzdelávania.

Pri práci s deťmi sa môžete naučiť aj veľa nového vo výchove a vzdelávaní detí predškolského veku, pretože využívame Hejného matematiku, venujeme sa rozvoju finančnej gramotnosti, fonematickému uvedomovaniu podľa Eľkonina,
detskému vzdelávaciemu projektu o zdraví „Filipoví kamaráti“, preventívnemu logopedickému stimulačnému programu "Jazýček šikovníček", fyzioterapeutickému cvičeniu „Zdravé nôžky“, vyúčbe angličtiny hravou formou a ďalším projektom.

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám Váš životopis na [email protected] Následne Vás bude kontaktovať Tatiana Škripková telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predprimárne vzdelávanie detí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak Vás práca s deťmi napĺňa a teší, máte ku deťom pekný vzťah, príjemné vystupovanie, pozitívny a chápajúci prístup ku deťom, empatiu flexibilitu, organizačné a komunikačné schopnosti, tak hľadáme práve Vás.

Prax, odborné a praktické skúsenosti, hra na hudobnom nástroji a znalosť anglického jazyka je výhodou.

Už 16 rokov poskytuje Súkromná škôlka KRTKO v Petržalke, (Dudova 2 – pri Dostihovej dráhe) kvalitnú výchovno-vzdelávaciu činnosť spĺňajúcu požiadavky ŠVP rozšírenú o projekty podporujúce správny životný štýl a zážitkovú formu vzdelávania.

Spolupracujeme s fyzioterapeutkou, logopedičkou, divadielkami, pani zubárkou, detskou knižnicou, trénermi, detskou psychologičkou a zapájame sa do enviroprojektov, spolupracujeme s domom seniorov, atď.

Radi používame Hejného metódu výučby matematiky, máme celoročný projekt Filipko v krajine zdravia, projekt Finančnej gramotnosti, Fyzioterapeutické cvičenia, Logopédiu a iné.

Sme registrované Zariadenie predprimárneho vzdelávania a sme v procese zaradenia do siete škôl a školských zariadení od 2022.

Vek detí je od 2 do 6 rokov, najviac máme predškolákov, máme veľmi kvalitnú predškolskú prípravu. Deti sú rozdelené do 4 tried podľa veku. Triedy sú veľké, máme veľkú záhradu aj detské dopravné ihrisko. K dispozícií je aj 1 učebňa s interaktívnou tabuľou a telocvičňa.

Počet detí v triede 10-15.

Viac o nás nájdete na www.krtko.eu, prípadne nám zavolajte na tel. č. 0940 308 527.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov