Pridať inzerát

Manažér ľudských zdrojov/Personalista

Róbert Gašparík s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť, aby všetky personálne činnosti boli v súlade s politikou spoločnosti a jej procesmi.

Zabezpečiť podrobnú kontrolu rozpočtu a nákladov, včas a riadne poskytovať zamestnancom spoločnosti služby a konzultácie v personálnej oblasti.

V prípade voľných pracovných miest v čo najkratšom čase nájsť vhodných kandidátov, zabezpečiť adaptáciu zamestnanca formou rozvoja a oboznámením s firemnou kultúrou.

Zabezpečiť harmonické zamestnanecké vzťahy, správne zaobchádzať so zamestnaneckými vzťahmi (spory) vytvorením efektívnej komunikácie medzi spoločnosťou a zamestnancom.

- komplexné spracovanie personálnej agendy
- zodpovednosť za pracovno-právne vzťahy (príprava zmlúv, dohôd, dodatkov, hmotná zodpovednosť, preberacie protokoly)
- vytváranie a aktualizácia pracovného poriadku a interných smerníc
- spolupráca s príslušnými štátnymi inštitúciami
- komunikácia so zamestnancami, vzťahy so zamestnancami a riešenie zamestnaneckých sporov a disciplinárnych konaní
- poskytovanie konzultácií zamestnancom v pracovno-právnej a mzdovej oblasti
- poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR
- udržiavanie mzdových štruktúr a systému hodnotenia výkonu zamestnancov
- zodpovednosť za kontrolu mzdovej agendy a dochádzkového systému v súlade s legislatívou
- pomoc a podpora pri spracovaní miezd
- kontrola celkového rozpočtu pre oblasť ľudských zdrojov a administrácia, sledovanie personálnych a administratívnych nákladov
- nábor zamestnancov, organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
- komplexný manažment pracovného cyklu zamestnanca od jeho nástupu, podpora pri adaptačnom procese, zmeny v pracovnom pomere, ukončenia pracovných pomerov
- zodpovednosť za kontrolu aktivít v oblasti zabezpečenia BOZP a zdravotných prehliadok
- zodpovednosť za plánovanie a organizáciu školení, a vzdelávania zamestnancov
- jednanie so zástupcami zamestnancov
- budovanie firemnej kultúry a pozitívneho pracovného prostredia, správa benefitov, organizácia firemných akcií
- reporting nadriadenému

- primerané platové ohodnotenie
- každoročné zvýšenie platu
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
- vernostné príplatky
- dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s vedením personálnej a mzdovej agendy,
- výborná znalosť pracovno-právnej legislatívy,
- skúsenosti s vyhľadávaním a výberom zamestnancov,
- príjemný prejav, ľudský prístup a orientácia na zamestnancov,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- samostatnosť,
- dôveryhodnosť a zodpovednosť

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existenice prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčasnosti prevádzkujeme 28 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov