Pridať inzerát

Údržbár

Róbert Gašparík s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva bežné údržbárske práce
- podľa potreby opravuje, vymieňa a inštaluje prístroje a spotrebiče
-podieľa sa na technickej kontrole priebehu prác od cudzích dodávateľov v oblasti investícií a opráv a v prípade potreby zabezpečuje dozor pri vykonávaní takýchto prác
-pri údržbárskych a opravárenských činnostiach dodržiava zásady pre výkon bezpečnej údržby z hľadiska zabezpečenia bezpečnosti potravín
-dodržiava uplatňovanie zásad kvality, HACCP, environentu a BOZP
-pri práci dodržiava platné STN a ostatné predpisy
- práca vyžaduje cestovanie
- údržba maloobchodných prevádzok

- primerané platové ohodnotenie
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky v hodnote 4 €
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
- vernostné príplatky
- dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Údržba budov a zariadení

Počet rokov praxe

5

- Manuálna zručnosť, technické myslenie, strojárska a technická logika
- Odborná spôsobilosť min. §21 - 23 podľa vyhlášky 508/2009 Z.z.
- Reálna prax a skúsenosti s údržbou vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
- Ochota pracovať aj po skončení pracovnej smeny
- Obsluha VZV je výhodou
- PC zručnosti na bežnej užívateľskej úrovni
- Tímový hráč

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existenice prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčastnosti prevádzkujeme 27 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Róbert Gašprík s.r.o
Mikovínoho 6924/1
917 01 Trnava

Kontakt