Pridať inzerát

Vodič skupiny B aj C

Róbert Gašparík s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za zverený tovar
-dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
-starostlivosť o zverené vozidlo
-práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
-zodpovednosť za včasnú vykládku
-odovzdávanie dodacích listov odberateľom

- 100 € dochádzkový bonus
- primerané platové ohodnotenie
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- každoročné zvýšenie platu
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky v hodnote 4 €
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
- vernostné príplatky
- dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: cca 4.30 - 14.00 h
Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého.
Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vod.preukaz sk.B,C +potrebné platné doklady, KKV
-fyzická zdatnosť ,odolnosť voči stresu
- kultivované vystupovanie
- ústretový prístup k zákazníkom
- zodpovednosť k práci a lojalita k zamestnávateľovi
-práca s financiami a s tým spojená hmotná
zodpovednosť.
- bydlisko Trnava a blízke okolie

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existenice prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčasnosti prevádzkujeme 28 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov