ROBEL shoes, Dohodár(ka) - NC Laugaricio, Trenčín (Ref. č.: ROBEL shoes - 320)

ROBEL shoes&accessories

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: NC Laugaricio, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 Euro brutto/hodina v pondelok až piatok, Sobota - 3,7 Euro/hodina brutto vrátane príplatkov, Nedeľa - 4,4 Euro/hodina brutto vrátane príplatkov.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho predajného tímu v ROBEL shoes v NC Laugaricio, Trenčín hľadáme pradavačov/-ky na dohodu/brigádu.

Pracovná doba: Pondelok - Nedeľa prevažne v poobedňajších hodinách a podľa dohody a potreby prevádzky.

Náplň práce:

Poradenstvo, obsluha zákazníkov, aktívny predaj
Starostlivosť o predajňu
Práca s tovarom (ukladanie/vybaľovanie, presuny/balenie, prezentácia)
Práca s pokladňou (nieje podmienkou)

Dobrý kolektív a príjemné prostredie
Práca v stabilnej spoločnosti, kt. má na Slovensku viac ako 35 predajní
Kvalitný značkový tovar

Pokiaľ radi pracujete s módnym tovarom, spľňate vyššie uvedené požiadavky a chcete pracovať s nami v ROBEL shoes, budeme radi, keď nám pošlete Váš životopis a motivačný list s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Prax v maloobchodnom predaji s obuvou výhodou

Príjemné vystupovanie
Pozitívny vzťah k predaju a ústretový prístup k zákazníkom
Komunikatívnosť a samostatnosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Flexibilná pracovná doba aj počas víkendov

Naša rozvíjajúca sieť predajní ROBEL shoes &accessories (www.robel.sk) patrí k najväčším slovenským maloobchodným sieťam so značkovou obuvou na Slovensku. Vo svojich viac než 35 predajniach ROBEL shoes ponúkame dámsku, pánsku a detskú značkovú obuv a doplnky popredných európskych výrobcov. Bližšie informácie nájdete na www.robel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ROBEL shoes&accesories - Laugarício, Trenčín
Belá 7271
91104 Trenčín
www.robel.sk