Pridať inzerát

Office manažér pre medzinárodný obchod

ROAL group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piaristická, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac% podiel na zisku
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá dynamická spoločnosť, hľadajúca nového kolegu interne do nášho tímu.
Čo bude tvojou náplňou práce?
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie významných zákazníkov a klientov
- rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí
- udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových klientov
- zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- plánovanie obchodných cieľov
- prezentovanie komplexných služieb a riešení
- uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- reprezentácia spoločnosti

Požadujeme zodpovedný prístup k plneniu pracovných zadaní. Realizácia predajných aktivít značky. Komunikácia a konzultácia s marketingovým tímom.
Aktívna komunikácia s obchodným partnerom s cieľom zabezpečiť plynule obchodné aktivity ( nákup, podpora predaja a realizácia spoločných aktivít s partnerom)
Organizácia objednávania tovaru u partnera. Kontrola zaplatenia za danú objednávku
Príprava dokumentov, transportu, organizácia naloženia a dodania sprievodných dokumentov pre dodávku tovaru obchodného partnera v rámci EU, ako aj tretích krajín.
Aktívne sledovanie nových trendov na trhu.
Pracovný čas od 8:00 do 16:00 cez pracovný týždeň.

- príjemné pracovné prostredie
- firemný mobil a notebook

Prosíme, aby nás kontaktovali uchádzači so skúsenosťami na obdobnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, ekonomika, medzinárodný obchod

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, ochota, lojálnosť, komunikatívnosť, zvládanie stresu, inovatívnosť

Spoločnosť Roal group, s.r.o. funguje na slovenskom trhu už viac ako 24 rokov. V
roku 2019 vyvinula značku Zeen by Roal, ktorú bude nový kolega reprezentovať. Na pohovor odporúčame pozriet si našu stránku www.zeenworld.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piaristická 1
94901 Nitra