Pridať inzerát

Barman/Barmanka, Čašník/ Čašníčka

RM PROFIT s.r.o.

  • Miesto práce: Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme potrebujeme niekoho šikovného so skúsenosťami za barom a aj niekoho, kto rozumie práci s ľuďmi. Musí to byť človek zodpovedný s kolegiálnym prístupom. Ak budeme spokojní, k výplate sa vždy ujde nieco navyše.

-stravná jednotka je 3€/deň
-každý druhý víkend naplánovaný podľa seba
-presný pracovný čas( žiadne nočné príchody domov)
-mladý kolektív
-tringelty vždy po odpracovanom dni na ruku
-zamestnanecká káva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Začali sme v roku 2012 a prežili sme všetko, tak dúfame, že to bude už len lepšie ...možno aj vďaka Tebe.
Prevádzkovanie kaviarne.