Pridať inzerát

Asistent predaja nových vozidiel

RM JET, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 80, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 600 EUR/mesiacpercentá z marže + ďalšie benefity podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníkov, získavanie nových zákazníkov, predaj nových a jazdených vozidiel, všeobecná administratívna podpora predaja

Ponúkame prácu v etickom prostredí a spravodlivé a férové ohodnotenie. Prácu v prosperujúcej spoločnosti, ktorá je otvorená novým nápadom a návrhom, mladý kolektív, možnosť odborného rastu, úvodné zaškolenie + školenia počas roka.

Žiadosť spolu s životopisom, prosím, zasielajte e-mailom. Na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre osobu ktorá disponuje obchodnými zručnosťami, orientuje sa v administratíve, má chuť pracovať, vzdelávať sa, je loajálna a disponuje zmyslom pre kvalitne odvedenú prácu, so zameraním na detail.

autorizovaný predaj a servis vozidiel s tradíciou,
autoškola,
detské dopravné ihrisko, cyklocentrum

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavská 80
91702 Trnava