Pridať inzerát

Business analytik junior

RM Gastro CZ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s daty? Máte pokročilou znalost excelu? Jste analyticky i komunikačně zdatná osobnost? Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Přátelský kolektiv
  • Teambuildingové aktivity
  • Volnou pracovní dobu - možnost homeoffice
  • Podporu ve vzdělávání a Vašem dalším rozvoji
Zapojení do interní kariéry
  • Vhodné i pro absolventy

Co očekáváme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Velmi dobrá znalost práce na PC – MS Access, MS VBA výhodou
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • Analytické a strategické myšlení
  • Schopnost rychlého úsudku v souvislostech

Náplň práce

  • Zpracování rozpočtů a forecastů
  • Plánování cash flow
  • Reporting výsledků společnosti a analýza odchylek
  • Příprava pravidelných a ad-hoc finančních analýz
  • Konsolidace a kontrola dat z finančního reportingu
  • Komunikaci s týmy poboček v oblasti reportingu a finančních dat
  • Vnitropodnikové rozúčtování a reporting výsledků středisek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano