Pridať inzerát

Nočný zamestnanec na oddelenie transportu

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CTPark Trnava, Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac13.mzda + príplatky za prácu v noci
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho distribučného centra spoločnosti C&A v Trnave hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosť s prácou na vykládke, nebojí sa vyhrnúť si rukávy a postará sa o to, aby vykládka v distribučnom centre počas nočnej zmeny prebehla hladko (práca LEN NA NOČNÚ ZMENU 8h po-pia 22-6).

Medzi Tvoje úlohy bude patriť:
- komunikácia a usmerňovanie vodičov;
- odovzdávanie CMR dokumentácie a kontrola plomb;
- spolupráca na vykládke - manuálna vykládka;
- efektívne, koordinované a bezpečné umiestňovanie kontajnerov potrebných pre vykládku tovarov v distribučnom centre;
- monitoring parkovacích plôch a brán pre vykládku tovaru;

Od nás môžeš očakávať:
- Pracovať budeš v modernom distribučnom centre
- Príplatky za prácu v noci
- K tomu žiadna práca cez víkendy a sviatky
- Staneš sa súčasťou módnej značky, ktorá si dobyla srdcia ľudí na celom svete
- V decembri dostaneš 13. plat, aby mala tvoja rodina krajšie Vianoce a tiež vianočné poukážky na nákup oblečenia
- Oblečenie na predajniach C&A si budeš môcť ako náš zamestnanec kúpiť so zľavou aj počas roka
- Na dopravu do práce ti dáme príspevok
- Šikovní zamestnanci majú otvorenú cestu ku kariérnemu postupu

V prípade záujmu nám pošli Tvoj životopis v slovenskom na e-mailovú adresu:
[email protected]

Ďakujeme za každú reakciu, no budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť s prácou na vykládke

Počet rokov praxe

1

Od Teba očakávame:
- že budeš samostatný a máš zodpovedný prístup
- môžme sa na Teba spoľahnúť
- vieš si vyhrnúť rukávy a nebojíš sa fyzickej práce
- si ochotný pracovať nočnú zmenu

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu značky C&A. Spoločnosť so 180-ročnou históriou si váži svojich zamestnancov, ponúka im slušnú mzdu a mnohé benefity.
Chceš byť naším kolegom? Pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov