Skladník/skladníčka s textilným tovarom. Cez víkend a vo sviatok nepracuješ

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiac+ 13.mzda + príspevok na dopravu + variabilná zložka
  • Termín nástupu: jar, leto 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k manuálnej práci, no nechceš pracovať za pásom? Práve teraz hľadáme skladníkov a skladníčky do novootvoreného distribučného centra. Otvárame ho v Trnave ako súčasť medzinárodnej spoločnosti C&A, ktorá udáva módne trendy už takmer 180 rokov.
Naši zamestnanci pracujú s textilom a nedvíhajú tak ťažké bremená. Víkendy a sviatky trávia s rodinou, alebo aktivitami, ktoré majú radi. V tieto dni sa u nás totiž nepracuje. Tieto výhody a dobré ohodnotenie prinášajú našej spoločnosti spokojných zamestnancov, ktorí chodia do práce radi. Lebo spokojný skladník je ten najlepší skladník.

- Pracovať budeš v modernom distribučnom centre
- Veľkou výhodou sú dve pracovné zmeny, ranná a popoludňajšia
- K tomu žiadna práca cez víkendy a sviatky
- Staneš sa súčasťou módnej značky, ktorá si dobyla srdcia ľudí na celom svete
- V decembri dostaneš 13. plat, aby mala tvoja rodina krajšie Vianoce a tiež vianočné poukážky na nákup oblečenia
- Oblečenie na predajniach C&A si budeš môcť ako náš zamestnanec kúpiť so zľavou aj počas roka
- Na obed budeš chodiť do našej firemnej jedálne
- Na dopravu do práce ti dáme príspevok
- Šikovní zamestnanci majú otvorenú cestu ku kariérnemu postupu

Do novotvárajúceho sa distribučného centra skupiny C&A hľadáme nových kolegov s TERMÍNOM NÁSTUPU JAR/LETO 2022.
Na základe zaslaného životopisu Vás budeme kontaktovať telefonicky v priebehu mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s prácou v distribúcii, alebo obchode sú výhodou

Počet rokov praxe

1

Koho hľadáme?
- Zručných ľudí, ktorí majú radi fyzickú prácu a chcú byť pri zrode niečoho nového
- Skladníkov so skúsenosťami, príležitosť však dávame aj uchádzačom bez praxe
- Ženy a mužov, ktorí majú zodpovední prístup k práci, tímového ducha a majú chuť rásť v medzinárodnej spoločnosti

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu značky C&A. Spoločnosť so 180-ročnou históriou si váži svojich zamestnancov, ponúka im slušnú mzdu a mnohé benefity.
Chceš byť naším kolegom? Pošli nám svoj životopis mailom na sk-kariera@canda.com Spokojnosť našich zamestnancov je našou najlepšou vizitkou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov