Pridať inzerát

Transport teamleader

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CTPark Trnava, Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac13.mzda
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho distribučného centra spoločnosti C&A v Trnave hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti v logistike a s plánovaním prepráv na oddelení Transportu.

Keďže sme na začiatku pilotného projektu, budeš úzko komunikovať s naším implementačným a školiacim tímom v anglickom jazyku a následne budeš pracovať v SAP TMS.

Medzi Tvoje úlohy bude patriť:
- komunikácia s projektovým tímom v anglickom jazyku
- zodpovednosť za plánovanie prepráv v SAP TMS
- vykonávanie zmien a dokončení denných závozov
- budeš spolupracovať s kolegami na oddelení skladu v reakcii na prevádzkové zmeny v súvislosti s vychystávaním tovaru
- komunikácia s predajňami v koordinácii a zosúlaďovaní denných objemov návratnosti
- komunikácia s dopravcami (v prípade meškania)
- budeš pravou rukou Planning & Transport Managera
- dáta a plánovanie Transportu budeš spracovávať v SAP TMS

Od nás môžeš očakávať:
- priestor pre tvoj názor a diskusie
- prácu v medzinárodnej spoločnosti C&A
- trinástu mzdu
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- vianočné darčekové poukážky na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- výbornú pracovnú atmosféru a dobrú kávu :)
- nástupnú mzdu od 1.300 Eur (podľa seniority kandidáta)

V prípade záujmu nám pošli Tvoj životopis v slovenskom a anglickom (alebo nemeckom) jazyku na e-mailovú adresu: eva.gunisova@canda.com

Ďakujeme za každú reakciu, no budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika, transport, doprava

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

TMS - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

- skúsenosti v oblasti logistiky, dopravy a transportu, práce s TMS, komplexný pohľad na tok tovaru

Počet rokov praxe

3

Od Teba očakávame:
- komplexný pohľad na plánovanie dopravy
- skúsenosti s programom SAP
- skúsenosti v oblasti logistiky a dopravy
- aktívnu komunikácia v anglickom jazyku
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

"C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 170 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore. Spoločnosť RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. patrí do skupiny distribučných centier skupiny C&A."

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prílohy 54
917 01 Trnava