Technik údržby (m/f) pre novootvárajúce sa Distribučné Centrum v Trnave

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CTPark Trnava, Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13.plat
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dohľad nad plne automatizovanými logistickými systémami a ich monitorovaním, údržbou a prevádzkou, vrátane vykonávania pravidelných kontrol a opráv;
• Včasná detekcia a eliminácia porúch v toku materiálu;
• Realizácia nápravných a zlepšovacích opatrení;
• Monitorovanie porúch, údržba, opravy mechanických a elektrických systémov;
• Pásové a valcové dopravníky, elektrické a pneumatické komponenty;
• Všeobecné logistické činnosti (sklad/expedícia, bežné opravy a údržbárske práce na budove);
• Vykonávanie kontrol a preventívnej údržby, optimalizácia strojov a systémov;
• Práca s elektrickými zariadeniami (nízke napätie), obsluha PLC;

- práca v medzinárodnej spoločnosti C&A
- trinásty plat
- atraktívna mzda od 1300,- Eur min.
- výborná pracovná atmosféra
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- vianočné darčekové poukážky na nákup tovarov v prevádzkach C&A

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom a nemeckom jazyku / anglickom jazyku na e-mailovú adresu: ivana.hanzlikova@canda.com . Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, mechatronika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

technik údržby
3

• Vyhláška 508/2009 Z.z. §22 samostatný elektrotechnik;
• Licencia na obsluhu VZV (výhodou);
• Obsluha technických zariadení (stlačený vzduch, plyn, tlakové nádoby a parné kotle );
• Pracovné skúsenosti s logistickými systémami (výhodou);
• Minimálne 3 roky na obdobnej pozícii;
• Schopnosť zachovať pokoj, prehľad a poriadok aj vo veľkom strese;
• Aktívna znalosť AJ alebo NJ slovom aj písmom;
• Samostatnosť

"C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 170 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore. Spoločnosť RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. patrí do skupiny distribučných centier skupiny C&A."

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rakoľuby 241
916 31 Kočovce