C&A hľadá vysoko motivovaného zamestnanca na pozíciu HR Clerk pre novootvárajúce sa DC v Trnave

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CTPark Trnava, Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HR Clerk (m/f) je podporou riadenia ľudských zdrojov v DC Trnava a ostatných projektových tímov súvisiacich s projektom novootvárajúceho sa Distribučného Centra v Trnave. Náš HR Clerk (m/f) je:
• zodpovedný za personálnu agendu zamestnancov DC
• stará sa o údržbu personálnej agendy v mzdovom systéme a dochádzkovom systéme spoločnosti
• spravuje osobné spisy zamestnancov DC
• administruje stretnutia vedenia DC
• tvorí reporty z oblasti HR pre vedenie DC
• spolupracuje s HR tímom CEE-HR, HR koordinátorom a mzdovým účtovníkom
• vedie nábor zamestnancov pre DC Trnava v solupráci s HR koordinátorom
• sparring partner pre miestne HR témy
• zabezpečuje plynulý nástupu a adaptáciu zamestnancov
• zabezpečuje plynulý výstup zamestnancov pri ukončovaní pracovného pomeru.

- práca v medzinárodnej spoločnosti C&A
- trinásty plat
- atraktívna mzda od 1300,- Eur min.
- výborná pracovná atmosféra
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- vianočné darčekové poukážky na nákup tovarov v prevádzkach C&A

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku / nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: ivana.hanzlikova@canda.com . Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Ľudské zdroje

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

HR Koordinátor, HR Asistent, Personalista, HR Generalista
2

- aktívna znalosť Zákonníka práce
- výborná znalosť nemeckého, alebo anglického jazyka - podmienka
- rýchla adaptácia a spoľahlivosť
- vášeň pre recruiting
- ochota vzdelávať sa a prehlbovať svoje znalosti
- štrukturovaný a organizovaný spôsob práce

"C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 170 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore. Spoločnosť RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. patrí do skupiny distribučných centier skupiny C&A."

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rakoľuby 241
916 31 Kočovce