Pridať inzerát

Hľadáme pracovníkov montážnej linky do Lozorna

RKR Systems & Controlling s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 - 11 EUR/hod.Prácu ponúkame na voľnú živnosť. Vaša odmena bude od 7,50 EUR/hod - 11,00 EUR/hod. Po odrobení troch mesiacov v našej spoločnosti bude Vaša odmena 8,00 EUR/hod, víkend 8,50 EUR/hod, v prípade práce cez sviatok je sadzba 11,00 EUR/hod. Ide o dlhodobú spoluprácu s istotou stabilného príjmu. Práca je vhodnejšia pre mužov.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca priamo vo výrobe, montáž čiastkových komponentov do finálneho produktu.
Prípadne balenie finálneho produktu do krabíc.

Skúsenosti v automotive sú síce výhodou, ale v prípade ak ich nemáte, tak Vás radi zaškolíme.
- u nás získate stabilný a motivujúci príjem pri voľnej živnosti od 8 EUR/hod po odpracovaní 3 mesiacov v našej spoločnosti
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- v prípade potreby Vám vieme zabezpečiť dopravu (Záhorie a Bratislava)
- POSKYTUJEME ZÁLOHY (možnosť žiadať o zálohu 1x týždenne)
- práca je vhodná pre mužov

Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto!!!

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku Zdenku Verzalovú na telefónnom čísle: 0904 967 569, prípadne prostredníctvom mailu: verzalova@rkrsystems.sk

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- ochota pracovať na zmeny (jedná sa o trojzmennú prevádzku)
- ochota pracovať nadčas ( podľa potreby, nemusí byť)
- chuť pracovať
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou

RKR Systems & Controlling s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 100 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.

Adresa spoločnosti

RKR Systems & Controlling s. r. o.
Sládkovičova 11
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt