Pridať inzerát

Junior Presales Specialist

RKMC, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodná komunikácia so zákazníkmi, biznis partnermi a komunikácia na sociálnych sieťach
- príprava obchodných ponúk
- plánovanie obchodných aktivít
- účasť na marketingových aktivitách

- práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
- podpora zvyšovania kvalifikácie
- rozsiahly program firemných benefitov
- možnosť pridelenia firemného vozidla

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu s príjemným vystupovaním, organizačnými schopnosťami, schopného pracovať samostatne aj tímovo s chuťou učiť sa nové veci.

Vytvárame riešenia, ktoré majú cenu. Svoj úspech zakladáme na tom, že napomáhame k úspechu našich zákazníkov. Sme mladý a dynamický kolektív, ktorý patrí medzi špičku v dodávaní ERP systémov na Slovensku. Milujeme inovácie a technický rozvoj. Poradenské, konzultačné a vzdelávacie služby poskytujeme našim zákazníkom už od roku 2004. Vo svojom produktovom portfóliu ponúkame to najlepšie a najvychytenejšie zo sveta ERP riešení, ktoré našim zákazníkom zabezpečia nielen rýchly a úspešný rast na trhu, ale aj náskok pred konkurenciou. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie služby, preto si svoju odbornosť neustále zdokonaľujeme absolvovaním certifikovaných školení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P. Mudroňa 5
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Staňo
E-mail: poslať životopis