Pridať inzerát

Kuchař / Pizzař

RK Invest s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Horní náměstí, Olomouc, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: co nejdříve
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Caffe Opera na Horním náměstí v Olomouci (ČR) hledáme zaměstnance na pozice kuchař /pizzař. Kuchař by měl mít z provozu již zkušenosti, pizzaře zaučíme. Možnost i zkráceného úvazku, pokud bude nutné.

Co vás čeká

- příprava pokrmů (teplá, studená kuchyně, denní menu)
- příprava pizzy (ZAŠKOLÍME!!)
- součinnost na tvorbě jídelního lístku
- součinnost při realizaci rautů a jiných akcí

- přátelský a mladý kolektiv pozitivních lidí
- možnost využití svého potenciálu při realizaci nových produktů u nás v restauraci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

vzdělání v oboru a praxe v gastronomii jsou výhodou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, svědomitost, týmový hráč

Co vám můžeme nabídnout

stabilní zázemí firmy, která je na trhu přes 15 let, vysoké mzdové ohodnocení, loajalitu, 4 týdny dovolené, zaměstnaneckou slevu na stravování, zaměstnáme i občany zemí mimo EU, nabízíme firemní byt

Hledáme více než jednoho uchazeče, nebojte se na nás obrátit.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Restaurace, pizzerie, cukrárna, kavárna

Adresa společnosti

Dornych 420/2
60200 Brno