Pridať inzerát

Stavbyvedúci TZB

RJ-Personal Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 741,48 EUR/mesiac( Výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti a zručnosti daného uchádzača)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie stavebných projektov – časť TZB
- Prevzatie a naštudovanie projektovej dokumentácie stavby – časť TZB
- Aktívna účasť pri výbere vhodných dodávateľov
- Zabezpečenie prevzatia staveniska/ pracoviska a jeho odovzdanie realizačným spoločnostiam
- Dohľad nad dodržiavaním podmienok dohodnutých pri zazmluvnení výstavby diela
- Spolupráca so zástupcami investora, autorského dozoru
- Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom ako aj s požiadavkami úradov – SP
- Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
- Zodpovednosť za kontrolu postupu práv podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
- Kontrola a koordinácia subdodávateľov

- Firemné akcie - Príspevok na škôlku
- Preplatenie jazykového kurzu ANJ / DE
- SICK DAYS - Stabilné zázemie
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Motorové vozidlo aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecká spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

jazykové schopnosti: maďarský jazyk, anglický/nemecký jazyk, slovenský jazyk je výhodou

Sme personálna agentúra s pôsobnosťou na Slovensku, Maďarsku a v Českej Republike

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov