Pridať inzerát

Specialista pojištění / Ostrava

RIXO a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Česká republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 80 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme RIXO.cz! Tým lidí, který se rozhodl změnit svět pojišťovnictví. Naší vizí je, aby měl každý pojistku, díky které bude mít jistotu, že je správně pojištěný. Zakládáme si na férovém jednání a jsme vždy transparentní. Využíváme a sami vyvíjíme technologie, díky kterým si už dnes mohou klienti srovnat všechny typy pojištění online.

Proč u nás pracovat?

  • Jsme technologický leader mezi srovnávači
  • Jednáme s klienty fér a narovinu – většina se k nám ráda vrací
  • Děláme smysluplnou práci, klientům nabízíme pojistky, které kryjí vše, co potřebují
  • Nemusíš striktně dodržovat manuály, ceníme si osobního a přátelského přístupu ke klientům
  • Nezakládáme si na formálním oblečení, můžeš chodit klidně v žabkách
  • Nevoláme lidem, kteří o to nestojí, budeš volat pouze těm, kteří projevili zájem o naše služby
  • V prvních měsících máš u nás dva bonusy garantované, ale i bez nich si můžeš vydělat klidně i 80 000 Kč
  • Můžeš u nás pracovat také na zkrácený úvazek
  • Pokud ti vyhovuje práce z domova, můžeme se na ní domluvit

Co ti nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2 Sick days
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál (75 Kč / den)
  • 1 000 Kč příspěvek na penzijko měsíčně
  • Zvýhodněné produkty u AirBank – hypotéky a úvěry
  • Firemní akce, teambuildingy, relax zóna s fotbálkem
  • Občasné snídaně, káva a čaj zdarma
  • Dostaneš od nás samozřejmě i počítač

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano