Pridať inzerát

Produktový manažér pre Autobazár.EU

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

  • Miesto práce: Poštová 1, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Mzda sa skladá z viacerých zložiek, konkrétne na tejto pozícií zo základnej mzdy a z osobného ohodnotenia. Základná mzda sa začína na úrovni 1900,-- a výška osobného ohodnotenie závisí od skúseností, znalostí, zručností a dĺžky praxe.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma, ktorá má vo svojom portfóliu najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Viac ako stovky tisíc používateľov u nás denne hľadajú svoje nové bývanie či auto. Našou misiou je podávať im pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Do tímu, ktorý sa venuje vývoju auto-moto portálov obsadzujeme pozíciu Product ownera/manažéra. Hľadáme kolegu, ktorý sa stane kormidlom tohto segmentu. Bude určovať smerovanie, podieľať sa na tvorbe stratégie, inovácii, rozvoju biznisu. Riadiť, koordinovať a rozvíjať produktový tím (špecialistov, grafika, testera).
Hlavnou zodpovednosťou tejto role je kontinuálne pracovať na tom, aby naši používatelia a platiaci klienti vždy dostali, čo najhodnotnejšie služby a produkty v kontexte aktuálne trhu a ich potrieb.

Ak ti nechýbajú kreatívne nápady, si organizovaný a máš výdrž dotiahnuť veci do konca a chuť navrhovať nové riešenia, ponúkame ti možnosť robiť to, čo bude vidieť a používať mnoho ľudí. A ak si zároveň technický typ a baví ťa nachádzať vo veciach logiku a analyzovať ich, si organizovaný a systematický, tak si u nás vítaný/á!

Čo všetko táto pozícia obnáša?

• návrh nových funkčností, kreatívna tvorba produktových zadaní (wireframy/mockupy, UML diagramy, produktové špecifikácie),
• koordinácia strategických aktivít,
• práca s používateľským a klientskym feedbackom. Identifikácia potrieb klientov a príprava návrhov na úpravy produktu,
• manažment spolupráce medzi oddeleniami – dizajn, development, obchodné oddelenie, marketing, performance marketing, support,
• manažment a rozvoj kolegov v tíme.

Na vývoj sa nám osvedčila metodológia Scrum, preto je jej znalosť pre teba výhodou. Plánovanie a prioritizáciu realizujeme cez metodológiu OKR.

Pri práci ti môžu pomôcť základy HTML, CSS, prípadne základný technologický background. Medzi dôležité predpoklady patria aj analytické a technické myslenie, kreativita, tímový duch a rešpekt pre deadliny :).

Väčšinou pracujeme z domu, no osobná interakcia je pre nás taktiež dôležitá. Radi ťa preto privítame v našom inšpiratívnom office v Žiline aspoň párkrát do mesiaca.

Ak si sa v tejto pozícii našiel, pošli nám svoje CV :) !

Čo ti ponúkame?
• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
• zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
• výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
• príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
• Multisport karta ,
• zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
• náborový bonus,
• možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
• keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
• organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania, dni zdravia a kopec ďalších).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Počet rokov praxe

2

• zmysel pre detail,
• dobrý timemanagement,
• analytické myslenie,
• samostatnosť, komunikatívnosť,
• chuť učiť sa nové veci ,
• schopnosť čítať v uml diagramoch, wireframoch, základné schopnosti ich vytvárania
• práca s prototypmi
• skúsenosti s admin rozhraniami: wordpress, magento alebo inými vítana,
• skúsenosti z online prostredia a tak isto aj technický background a znalosť scrumu sú výhodou.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA s.r.o zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier.