Pridať inzerát

Technik údržby

Ricor s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prologis Park Nitra - DC1, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacNárok na 13.plat po odpracovaných 12 mesiacoch.
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za poloautomatické robotické výrobné bunky s ABB robotmi
- starostlivosť o technické zariadenia, elektrické, mechanické a pnuematické poruchy
- vykonávanie plánovanej údržby zariadení
- denná inšpekia Poka-Yoke, kamerových a popisovací zariadení
- starostlivosť o kritické súčiastky, spotrebný materiál
- riešenie technologických problémov na výrobnom zariadení
- zodpovednosť aby zariadenia boli schopné vyrábať podľa kvalitatívnych štandardov
- riešiť systémové úlohy
- analýza opakujúcich sa porúch
- vykonávať podporu prediktívnej údržby na základe požiadaviek
- organizovať a zabezpečovať údržbárske a servisné práce so zameraním na kvalitu, výkonnosť, ekonomickú výhodnosť, požadované termíny, s najvyššou prioritou dodržiavania pravidiel bezpečnosti práce
- aktívna účasť na zlepšovacích procesoch
- prinášanie návrhov na elimináciu plytvania zdrojov

Skúsenosti s prácou s ABB robotmi, bodovými zváračkami, Siemens PLC / ProfiNet potrebná.
Práca na 3 zmeny. V prípade potreby flexibilita podľa požiadaviek zákazníka.

Sme malá firma, rodinného charakteru aj keď patriaca pod nadnárodnú organizáciu s 1500 zamestnancami, v Nitre nás je iba 30 zamestnancov, pracujeme štandardné pracovné zmeny, dvoj až trojzmenná prevádzka, kolektív na zmene 6-8 ľudí.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie uvedený požiadavkám.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Základy TPM – výhodou
PC skills (MS Office, CAD)
Odborná spôsobilosť elektrotechnika (§ 22 vyhášky 508/2009) - výhodou

Motor Vehicle Parts Manufacturing
Transportation Equipment Manufacturing
Manufacturing
Motor vehicle engines parts manufacturing

Adresa spoločnosti

Bajkalská 5/C
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto