Pridať inzerát

Péče o malé zákazníky s Maďarštinou

RICOH Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 100/B, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacobchodné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom predajnom tíme uvítame šikovného zákaznícky orientovaného kolegu, ktorý sa dokáže efektívne postarať o našich zákazníkov v segmente Small. Ak vás baví komunikácia, myslíte si, že optimálne riešenie nájdete aj pre našich menších, ale nemenej dôležitých zákazníkov telefonicky alebo e-mailom, neváhajte sa prihlásiť. Radi sa s vami porozprávame o tejto pozícii.

Pridajte sa k nám a poďte s nami objavovať nové možnosti!

Čo budeme chcieť, aby ste robili s nami a pre nás?

• Starostlivosť o menších obchodných zákazníkov spoločnosti
(väčšinou ide o zákazníkov 1-5 užívateľov PC a 1 ks zariadení
RICOH)
• Pravidelná telefonická a e-mailová komunikácia
• Včasné a proaktívne riešenie končiaceho nájmu, servisných zmlúv
a ponuky vhodných a variantných riešení
• Budovanie a rozvíjanie dlhodobých partnerstiev s existujúcimi
zákazníkmi spoločnosti Ricoh, ako aj získavanie nových
• Príprava podkladov na uzatváranie zmlúv podľa platných noriem a
predpisov
• Správa údajov o zákazníkoch v informačnom systéme a trocha
administrácie
• Spolupráca s kolegami z iných oddelení pri riešení obchodných
prípadov podľa pokynov nadriadeného

Čím by ste mali vedieť a čo by ste mali mať pod kontrolou?

• Skúsenosti v oblasti obchodu alebo starostlivosti o zákazníka
• Nesmiete sa báť komunikovať
• Užívateľské znalosti práce na PC, MS Office, skúsenosti se
systémom NAVISION a CRM databázy sú výhodou
• Chýbať určite nesmie ani ťah na bránu
• Samozrejmosťou bude potrebná spoľahlivosť, dôslednosť,
pracovitosť a niekedy aj trpezlivosť
• Očakáva sa príjemné vystupovanie
• Odolnosť voči stresu je viac ako vítaná

Prečo ísť k nám?

• Budete mať zodpovednú, náročnú a rôznorodú prácu, ktorá vás
bude baviť, rozvíjať a dáva vám príležitosť posunúť sa vpred
• Nájdete u nás príjemné pracovné prostredie, kde sa nikto na nič
nehrá a tvoríme jeden dobre koordinovaný tím
• K dispozícii je komfortná, moderná kancelária
• Ponuka profesijného rozvoja a vzdelávania je samozrejmosťou
• Ponúkame vám klasický pracovný pomer so všetkými jeho
výhodami a motivačným platom, vrátane benefitov, ako je home
office, flexibilný pracovný čas alebo osobné dni volna
• Budete mať možnosť stretnúť sa s kolegami najmä z regiónu
EMEA, získať dôležité kontakty a vybudovať nové priateľstvá
• Ak ste ambiciózny, brány RICOH sú pre vás otvorené vo viac ako
200 krajinách, kde sme zastúpení
• U nás nehrozí stagnácia - podporíme vás vo vašom kariérnom
raste, časom môžete s nami rozvíjať svoje podnikanie,
špecializovať sa alebo dokonca striedať iné oddelenia a skúsiť
niečo úplne iné
• Budete mať možnosť pracovať pre spoločnosť, ktorá nielen hovorí
o zlepšovaní kvality života, ale predovšetkým robí veľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

RICOH Slovakia s.r.o. je spolu s RICOH Czech Republic s.r.o. súčasťou skupiny RICOH Europe, spoločnosti s vedúcou tržnou pozíciou v Európe, prinášajúca na svetový trh novátorské technológie v oblasti multifunkčných systémov pre tlač, kopírovanie a skenovanie, vrátane sofistikovaných SW nástrojov pre riadenie a správu dokumentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov