Pridať inzerát

Strategický nákupca

RIBE Slovakia, k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiacKonkrétna výška mzdy bude predmetom vzájomnej dohody na osobnom pohovore - v závislosti od skúseností kandidáta a preukázaných výsledkov u predchádzajúcich zamestnávateľov (dosiahnuté ročné úspory).
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie dodávateľov na slovenskom aj zahraničnom trhu a rokovanie s nimi o podmienkach nákupu
- nákup strategického materiálu (služieb) v požadovanom množstve, sortimente, akosti a termíne
- komunikácia s dodávateľmi za účelom získavania informácií o materiáli, cenách, dostupnosti produktov a dodacích lehotách
- ročné pravidelné vyjednávanie o cenách a rámcových dohodách
- riadenie dodávateľov a optimalizácia portfólia dodávateľov na úrovni materiálovej skupiny
- podpora globálnej stratégie získavania jednotlivých materiálových skupín
- analýza a realizácia potenciálu úspor, podávanie správ o výsledkoch vedeniu na Slovensku a v materskej firme
- účasť na auditoch
- spracovávanie dát v PC systéme a dohliadanie na ich aktuálnosť

- práca pre stabilnú spoločnosť s viac ako 100 ročnou históriou
- zaškolenie v Nemecku (Schwabach) v požadovanom rozsahu
- podieľanie sa na rozbehu vlastných projektov
- motivujúce platové ohodnotenie
- mesačné prémie do výšky 10% základnej mzdy
- stravovanie na pracovisku
- príspevky zo soc.fondu ...

V prípade záujmu o inzerované pracovné miesto je potrebné zaslať svoj životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku.
Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú definované požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický / technický smer

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca

Počet rokov praxe

2

- vyjednávacie a komunikačné schopnosti
- schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom (nemeckom) jazyku, ďalšie cudzie jazyky sú veľkou výhodou
- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky (ideálne z prostredia automotive, strojárska výroba) potrebná
- ochota cestovať v prípade potreby (dodávatelia, materská firma, závod Dubnica n. Váhom)
- MS Office na pokročilej úrovni podmienkou, práca v systéme SAP MM modul veľkou výhodou
- schopnosť presadiť si vlastné projekty a návrhy na základe relevantných argumentov
- flexibilita, tímová práca
- orientácia na biznis a hospodárske výsledky

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov