Pridať inzerát

Disponent materiálu - priemerná hrubá mzda 1400 €

RIBE Slovakia, k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1200 - 1300 € + prémie, bonusy.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastrešenie oblasti disponovania materiálu
- pravidelné sledovanie zákaziek a ich rozdeľovanie
- objednávanie v rámci holdingu
- sledovanie skladových zásob
- potvrdzovanie termínov
- vyhodnocovanie dodávok
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami v rámci závodov a komunikácia s materskou firmou
- práca a spracovanie údajov v systéme SAP
- cestovanie medzi závodmi podľa potreby

- možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou
- každoročné prehodnocovanie platu
- možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
- mesačné výkonnostné prémie
- odmeny za zlepšovacie návrhy a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP Business Client - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce s Excel,
- znalosť práce s SAP vítaná
- prax z výrobnej spoločnosti na pozícii disponent alebo plánovač
- znalosť nemeckého/anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (komunikácia s materskou firmou telefonická, mailová)
- precíznosť, timemanažment
- vysoká odolnosť voči stresu
- komunikačné schopnosti

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov