Pridať inzerát

Vodič MKD

RIAL Personnel s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 875 - 2 375 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš možnosť pracovať v spoločnosti s dlhoročnou históriou a zaujímavou budúcnosťou? Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy hľadáme šikovných vodičov, pre rozvoz tovaru :
1/ po Francúzsku k zákazníkom podľa stanovených rozvozových trás a manipuláciou s tovarom
2/ vodičov pre rozvoz tovaru Slovensko, Česko, Maďarsko - víkend doma.

Tvojou náplňou práce bude:
- vedenie záznamu o prevádzke vozidla
- starostlivosť o zverené vozidlo, udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu vozidla
- zodpovednosť za prepravu tovaru a jeho včasné dopravenie na miesto určenia
- je možné jazdiť samostatne na pridelenom aute alebo aj ako dvojosádka

- dlhodobé zázemie v stabilnej a prosperujúcej firme, perspektívna práca
- pravidelný príjem, mobilný telefón
- seriózny prístup k zamestnancom
- motivujúce a férové platobné ohodnotenie a odmeny
- moderný vozový park Scania
- nafta sa platí palivovými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkam - vodič neplatí nič
- možnosť získať koncoročné bonusy za dobre odvedenú prácu
- zabezpečenie obnovy dokladov , KKV, TACHO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pôsobiaca v autodoprave, ktorá poskytuje kvalitné a profesionálne služby v oblasti medzinárodnej prepravy so zameraním na oblasť Francúzska a okolitých štátov EÚ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- seriózne vystupovanie na nakládkach na vykládkach,
- komunikácia so špeditérmi
- samostatnosť, zodpovednosť
- dôslednosť, flexibilita
- schopnosť dodržiavania stanovených postupov
- morálna bezúhonnosť

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com

Adresa spoločnosti

Mostná 13
949 01 Nitra