Pridať inzerát

Investičný konzultant

Rhodium Technologies Fund, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 142, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacOkrem garantovanej základnej mzdy s Vami budeme zdieľať aj poplatky fondu (jednorázové + priebežné)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste privátny/a alebo osobný/á bankár/ka, investičný/á sprostredkovateľ/ka alebo jednoducho človek, ktorý sa dlhodobo pohybuje v investičnom prostredí a hľadáte pre svoje klientske portfólio prvotriedne investície, tak potom hľadáme práve Vás.

Nesnažíme sa byť dobrí iba v investovaní, rovnako sa Vám snažíme vytvoriť unikátne prostredie, v ktorom sa budete cítiť dobre a práca Vás bude baviť. Čo tým máme na mysli ? Sme presvedčení, že k cieľu sa dá dostať vždy rôznymi cestami. Necháme Vám preto dostatok priestoru na to, aby ste rozvíjali business podľa toho, ako si Vy myslíte, že ho viete rozvíjať najlepšie. Nie sme zástancami tvrdých pravidiel, ako je dress code alebo pevný pracovný čas. Čo nás však zaujíma, sú výsledky.

Ani v prípade odmeňovacieho systému neostávame v zaužívaných koľajách. Okrem fixného platu sa ako jedna z mála spoločností výrazným spôsobom delíme o priebežné poplatky z celkového portfólia, vyplácané každý mesiac.

Českým, rovnako tak aj slovenským kolegom umožňujeme aj externú spoluprácu.

Čo od Vás budeme očakávať ?

- Aktívna komunikácia s investormi prostredníctvom osobných stretnutí alebo video / konferenčných hovorov.

- Časté cestovanie na obchodné rokovania naprieč celou republikou (pokiaľ si to situácia vyžaduje)

- Reprezentatívne vystupovanie s dôrazom na schopnosť viesť obchodné rokovania.

- Pri budovaní businessu Vám nebudeme zväzovať ruky, ale chceme, aby ste boli v prvom rade sami sebou a riadili sa istými morálnymi štandardami. Nového investora u nás nezískavame za každú cenu.

Čo môžete očakávať od nás ?

- Profesionálny rast vďaka medzinárodnému tímu expertov na investície a ekonomiku

- Veľkorysé platové podmienky zahŕňajúce základný plat + variabilnú zložku, ktorá v prípade, že ste šikovný/á, bude už za krátko predstavovať hlavný zdroj príjmu a môže vysoko prevyšovať základný plat.

- Nekonvenčné prostredie, ktoré praje kreativite, spolupráci, vytrvalosti a pokore.

- Budete chcieť ísť s klientom na golf, spoločenskú akciu alebo si zašportovať ? Radi Vás v tom podporíme.

Ak sme Vás zaujali, budeme radi, ak vyskúšate zaujať Vy nás. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis spolu s motivačným listom prostredníctvom email-u.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bankár, Investičný konzultant, sprostredkovateľ, vzťahový manažér

Počet rokov praxe

2

Radi budeme s Vami pracovať na sebarozvoji, no ak by ste mali tieto predpoklady, určite by ste sa nám páčili viac:

Predajné zručnosti vycibrené rokmi praxe (v ideálnom prípade s bonitnou klientelou)

Znalosť investičného prostredia v domácom aj globálnom ponímaní

Schopnosť nenechať sa odradiť občasnými neúspechmi, ale naopak, vedieť sa z nich poučiť

Vytrvalosť a disciplína, vďaka ktorým budete systematicky opakovať proces až kým neprídete do cieľa

RTF je investičný fond so sídlom v Prahe zameraný na investície do akcií na rozvinutých trhoch. Fond investuje globálne a naprieč všetkými odvetviami. Hlavným cieľom fondu nie je dosahovanie najvyššieho možného výnosu, ale doručovanie konzistentných výsledkov prostredníctvom investovania do vysoko kvalitných akciových titulov. Skladbu portfólia fond realizuje priamymi investíciami do iných hedge fondov, ktoré sú považované za absolútnu špičku v odvetví a ktoré sú bežnému investorovi často neprístupné pre vysoké minimálne vklady a zložitý schvaľovací proces.