Pridať inzerát

(CAM) Programátor robotov

RF elements s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Humenné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiaccieľové odmeny
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si naozaj šikovný programátor kolaboratívnych robotov? Máš schopnosti poradiť si v akejkoľvek situácii a naozaj ťa nebaví dookola programovať bezvýznamné súčiastky a procesy, o ktorých ani netušíš, načo sú a či vôbec majú nejaký zmysel? Hovoria ti alebo rád by si zistil čo znamenajú pojmy ako: COBOT, CNC spinning, machining, turning, Laser welding, Industry 5.0, High efficiency, High precision, Smart industry a podobne? Chceš byť pri zrode naozaj unikátneho projektu v prostredí inovatívnej dravej firmy?

Využi jedinečnú šancu pracovať v Humennom vo firme, ktorá je globálne úspešná a oceňovaná, neustále rastie a zlepšuje sa. Ponúkame ti stať sa súčasťou nášho úspešného príbehu.

Sme líder v našom odbore. Vyrábame originálne a unikátne antény so špičkovým performance. Naše výrobky používajú tisícky poskytovateľov internetu na celom svete. Máme otvorený a priateľský vzťah k našim zákazníkom a - na rozdiel od našich konkurentov - reálne riešime ich potreby a problémy. Naše produkty získali ocenenie 2019, 2020 a 2021 WISPA Product of the Year od Americkej asociácie poskytovateľov internetu WISPA.

Naše antény do posledného detailu vyvíjame výhradne na Slovensku. Po 10-tich úspešných rokoch výroby prostredníctvom zmluvných dodávateľov začíname budovať naše vlastné výrobné centrum na Slovensku. Budúcnosť patrí inováciám a zmene, preto sa skôr pozeráme smerom k INDUSTRY 6.0 (5.0 preskakujeme), než aby sme implementovali zaužívané a často skostnatené štandardy. Objavovanie nových spôsobov a postupov máme v DNA. Pri budovaní vlastných kapacít chceme implementovať tie najmodernejšie výrobné postupy a technológie.

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a od samotného začiatku stáť pri zrode unikátnej automatizovanej výroby nášho vlastného výrobného centra, daj nám o sebe vedieť.

Náplň práce (ovládaš alebo chceš na sebe pracovať, aby si ovládal):

- administrácia a programovanie Robotov
- participácia na zaškolení obsluhy, servise a údržbe
- uvedenie technológií do prevádzky a ich vzájomné prepojenie pre zabezpečenie plynulosti automatizovanej výroby
- návrh a implementácia definovanej funkcionality do riadiaceho systému
- správa, kontrola, optimalizácia automatizovaného procesu s ohľadom na požiadavky výroby
- navrhovanie, simulovanie, zavádzanie do prevádzky, ladenie, optimalizovanie
- práca v digitálnom a reálnom priestore, 3D modelovanie, programovanie
- spracovanie, čítanie a tvorba technickej a výrobnej dokumentácie

Požiadavky na uchádzača (spĺňaš alebo chceš na sebe pracovať, aby si spĺňal):

- skúsenosť s výrobou v strojárskej alebo elektrotechnickej oblasti
- skúsenosti s administráciou a programovaním robotov
- skúsenosti s CAM CNC programovaním veľkou výhodou
- skúsenosti s administráciou a optimalizáciou manipulátorov a dopravníkov veľkou výhodou
- skúsenosti s integráciou technológií
- skúsenosti s 3D CAD modelovaním
- schopnosť učiť sa novým technológiám
- inovatívne (out of box) myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- čestnosť

- práca v inovatívnej spoločnosti s celosvetovým pôsobením
- nadštandardná podpora a férový prístup zo strany vedenia spoločnosti
- práca v mladom a ambicióznom kolektíve
- kreatívna práca s najmodernejšími technológiami
- vysoká miera samostatnosti a sebarealizácie
- istota profesionálneho rozvoja
- zmluva na dobu neurčitú od 1. dňa pracovného pomeru
- motivačné finančné ohodnotenie
- vianočná odmena a iné extra odmeny za excelentne vykonanú prácu a splnenie cieľov
- teambuilding (stretnutie s kolegami z celého sveta)
- bezplatné vždy čerstvé ovocie a nápoje
- reálna možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SolidWorks - Mierne pokročilý
SolidCAM - Mierne pokročilý
SolidWorks CAD - Mierne pokročilý
Programovanie robotov - Pokročilý
CNC programovanie - Základy
3D Modelovanie - Pokročilý
Programovanie PLC - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme výrobca zariadení pre wireless networking.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov