Pridať inzerát

Project Consultant Manager

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda +mesačná odmena, ročný bonus
  • Termín nástupu: 01.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia projektov a technické poradenstvo
- produktové poradenstvo a podpora predaja
- príprava technických riešení, návrh riešení v spolupráci s architektom a projektantom, investorom na developerskych a privátnych projektoch
- konzultácie a návrhy technického riešenia projektu
- sledovanie nových trendov, materiálov, projektov, konštrukcií, noriem v stavebníctve
- kooperácia s technickým oddelením materskej firmy
- projekty business centrá, rezidencie, rekonštrukcie, polyfunkcie, obchodné centrá, hotely, privátne domy a pod. na Slovensku
- príprava na kongresy, webinare, školenia, prezentácie, marketing podpora

služobný automobil , ročný bonus
mobilný telefón, cestovanie, flexibilný pracovný čas, home office, HUBHUB
školenia, podpora centrály, databázy
práca v atraktívnom modernom coworkingu
27 rokov na trhu
Práca v kancelárií v Bratislave si vyžaduje bývanie v Bratislave a okolí!

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Bratislava - kancelária
Služobné cesty: SR

Vyberove konanie sa bude konat do mesiaca od uverejnenia ponukoveho inzeratu, prípadne osobny pohovor vybranych uchadzacov a jedno finalne kolo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Požiadavky na kandidáta:
- VS vzdelanie – STU STAVEBNA, prípadne strojnícka, resp. odbory súvisiace so stavebníctvom
- Minimálna prax v obore 3 roky
- Ovládanie PC užívateľské, aktívne AutoCAD
- Jazyk: komunikatívna ANG
- Vodičský preukaz sk. B - prax

Medzinárodná belgická spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už 27 rokov, sa zaoberá technickým poradenstvom, podporou predaja, využívaním systémových a návrhovaním projektových riešení v oblasti hliníkových konštrukcií na okná, dvere, fasády, posuvné dvere, slnolamy, zábradlia, zimné záhrady, solárne systémy a mnohými realizovanými referenčnými stavbami prostredníctvom spracovateľkých a montážnych firiem pre developérov, investorov, generálnych dodávateľov vo verejnom a súkromnom sektore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karadžičova 8
821 08 Bratislava