Pridať inzerát

Práca v lese v Nemecku (Pilčík)

REVITAL WOOD s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Termín nástupu: júl-august
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pílčíkov na prácu v lese,jedná sa o približovanie dreva pre harvestor,prerezávky,výžin krovinorezom.Jeden v partii NJ/ANJ hovoriaci.
Nutná výbava .Ubytovanie zabezpečené.

príspevky na ubytovanie,príspevky na cestovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

lesný pracovník

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť REVITAL WOOD s.r.o dlhodobo vykonáva lesné práce v Nemecku,Rakúsku,pre spoľahlivých klientov.Našou prioritou je profesionálny prístup a spoľahlivosť,vďaka čomu neustále rastie dopyt zo strany zahraničných klientov.Disponujeme vlastným lesníckym vybavením,v prípade uchádzačov s praxou a bez vybavenia vieme zabezpečiť.Náplň našej činnosti spočíva hlavne v ťažbe a ochrana mladých porastov tj. kosenie krovinerom,prerezávky krovinorezom /husqarna rxt555/ kosenie pri Ďialniciach.Jar-Jesen máme v ponuke sadenie sadeníc,prevažne buk.Ponúkame stabilnú prácu na celý rok.Neváhajte nás kontaktovať,s úctou REVITAL WOOD s.r.o

Adresa spoločnosti

Podzávoz 2303
022 01 Čadca