Pridať inzerát

Tímlíder

Reutter SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Myjava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5€/hod. + príplatok 150€/mesačne + variabilná zložka mzdy + zmenové príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a kontrola výrobného procesu, uvoľnenie výroby, ukončenie výroby.
Hodinové reportovanie výkonov na linkách.
Priebežná kontrola pracovného postupu, výrobkov a vstupného materiálu.
Vedenie tímu.
Vedenie a kontrola práce zverených operátorov výroby.
Vedenie výrobnej dokumentácie. Skenovanie.
Dodržiavanie poriadku na pracovisku, dodržiavanie 5S.
Dodržiavanie normočasu, riešenie odpadu na linke.
Starostlivosť o zverené prostriedky a priestory spoločnosti.
Starostlivosť, obsluha a údržba zariadení spoločnosti v zmysle zaškolení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ukončené stredoškolské vzdelanie.
Pracovné skúsenosti v strojárskej alebo výrobnej spoločnosti.
Manuálna zručnosť.
Ochota pracovať na 3 zmeny.
Proaktívny prístup pri riešení problému.
Samostatnosť, vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce, schopnosť motivovať, flexibilita.
Organizačné a komunikačné schopnosti.

Spoločnosť Reutter SK s.r.o., pôsobiaca od r. 2006 na Myjave, sa zaoberá výrobou plastových uzáverov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 9053/7
907 01 Myjava