Pridať inzerát

Účtovník/účtovníčka

Retrack Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Seberíniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacna základe odborných znalostí a skúseností, 13.plat podľa dosiahnutých cieľov spoločnosti a individuálneho výkonu zamestnanca
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva, správna aplikácia účtovných a daňových predpisov, príprava mesačných závierok podľa interných požiadaviek, príprava podkladov pre audit

Stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti v oblasti dopravy, práca v mladom dynamickom kolektíve, príspevok zamestnávateľa na DDS, možnosť parkovania, notebook, telefón

Motivačný list + životopis, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky na pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika so zameraním na účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, analytické a logické myslenie, práca v programe Omega a ovládanie Maďarského jazyka je výhodou.

Spoločnosť Retrack Slovakia s.r.o. ako železničný dopravca začala poskytovať dopravné služby na železničných dráhach v SR od konca 1/2017. Spoločnosť sa začala etablovať na trhu železničnej dopravy rozhodnutím dvoch spoločníkov.
V júni 2020 sa stala členom nadnárodnej spoločnosti VTG GROUP. Spoločným rozhodnutím vznikol na trhu železničnej dopravy silný a spoľahlivý partner v oblasti dopravných a logistických služieb pri komplexnom zabezpečení nákladnej železničnej dopravy ucelených vlakov rôznych komodít vrátane prepravy nebezpečných tovarov na železničných infraštruktúrach na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike a s našou sesterskou spoločnosťou Retrack Germany so službami v Nemecku a v Rakúsku, s prepojením na strednú a východnú Európu. Retrack Slovakia je členom združenia AVV, CIT, ATTI a ŽESNAD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Seberíniho 1
821 03 Bratislava