Pridať inzerát

Vodič / vodička dodávky do 3,5t (vp B)

RESCATHOR, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dopravnej spoločnosti zameranej na medzinárodný rozvoz tovaru hľadáme
skúsených, zodpovedných a dobrých vodičov, ktorí budú jazdiť pravidelne celú EÚ
na nových vozidlách do 3,5 tony. Plachtové varianty. Fiat Ducato, Iveco

- zákazky od našich partnerov riešime tak, aby šoféri neboli v časovej tiesni alebo
strese, čiže žiadny nátlak a hnanie šoféra
- autá sú úplne nové, v záruke a pod podporou 24 hodinovej asistenčnej služby v
zahraničí
- všetky autá sú vybavené nezávislým kúrením a plachtové dodávky aj spacím
strešným boxom
- preplácanie stojného 25€/deň
- príplatok do 150€ (brutto) / mesiac v prípade dodržania normy reálne
dosiahnuteľnej spotreby paliva
- dobrý kolektív a férový prístup
- maximálna podpora pri riešení neočakávaných problémoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Vodič, Šofér, Vodič z povolania, Profesionálny šofér

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mať výbornú prax v šoférovaní úžitkového vozidla (dodávky) a pozitívny vzťah k
šoférovaniu
- zvládať 12 až 15 tisíc kilometrov mesačne (jazda po EÚ)
- treba vedieť vyplňovať správne knihu jázd
- rátať s jedným max dvoma víkendmi v mesiaci vonku
- mať založenú živnosť alebo si ju pred nástupom založiť
- čistý výpis z registru trestov
- rešpektovať dopravné predpisy, ovládať externú navigáciu a mať zmysel pre
orientáciu
- vedieť vyriešiť, po technickej stránke, jednoduché problémy počas cesty ako je
vymeniť rezervu, žiarovku alebo doliať olej a iné tekutiny, podľa potreby, do vozidla
- vedieť jazdiť efektívne z hľadiska spotreby aj rýchlosti (pred nástupom zaškolíme),
takže to stačí len dodržiavať
- zvládať prespávanie v aute
- výhodou je znalosť diaľničných sietí v cudzích štátoch EÚ
- výhodou je znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka

Naša spoločnosť sa zaoberá, okrem iného, zabezpečovaním dopravných a
nájomných služieb v oblasti medzinárodnej dopravy tovaru na vozidlách do 3,5 tony.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci