Zanietený interiérový dizajnér/odborný predajca exkluzívneho nábytku (ATRIUM-ZENO)

REQUIRO, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1100,- Eur (btt/mesačne) + odmeny za zrealizované projekty
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zanieteného interiérového dizajnéra/predajcu do showroomu exkluzívneho dizajnového nábytku ZENO (www.zeno.sk), kde už viac ako 20 rokov realizujeme predstavy a sny našich klientov pri zariaďovaní nadštandardných interiérov.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý vie klienta počúvať, vzbudiť jeho záujem a poradiť mu s výberom zariadenia, jeho materiálu, rozmeru a rozmiestnenia... Kolegu, ktorý vie oceniť kvalitu, vie ju odprezentovať, no hlavne vie dotiahnuť objednávku až do úspešnej realizácie.

Budete pracovať s exkluzívnymi značkami ako sú: ROLF BENZ, TEAM 7, Walter Knoll, Giorgetti, Porada, DEDON, Valcucine, LEICHT a mnohé iné.

Vašou úlohou bude:
• komplexne navrhnúť zariadenie exkluzívnych interiérov, kde môžete naplno využiť svoju kreativitu a ukázať svoju odbornosť
• poradiť našim klientom nielen pri zariaďovaní interiéru, ale zrealizovať aj ich predstavy o vysnívanej kuchyni, či relaxačnom nábytku na terase
• pripraviť celkovú vizualizáciu, kalkuláciu a dotiahnuť objednávku do zdarného konca
• venovať sa klientom nielen „tu a teraz“, ale udržiavať s nimi dlhodobý vzťah tak, aby sa k nám radi vracali
• komunikovať s klientmi, výrobcami, dodávateľmi a kooperujúcimi spoločnosťami, ktorí nehovoria vždy len po slovensky. Je potrebná komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny.

• perspektívna a stabilná práca v atraktívnom pracovnom prostredí
• motivujúce finančné odmeňovanie (fixný plat + provízie za zrealizované projekty)
• priestor na sebarealizáciu v oblasti interiérového dizajnu
• možnosť profesionálneho ako aj osobného rozvoja
• účasť na výstavách a odborných školeniach na Slovensku i v zahraničí. Budete tam, kde sa tvoria najnovšie trendy v oblasti interiérového dizajnu.
• tím nápomocných kolegov
• pohyblivý pracovný čas

Showroom ZENO je otvorený od pondelka do soboty, v čase od 10:00 – 20:00. Spoločne s kolegami si rozvrhnete svoj pracovný čas tak, aby každý z vás pracoval v priemere 40 hodín týždenne.

Ceníme si priateľské vzťahy a tímového ducha.

Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom, anglickom, prípadne nemeckom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je interiérové štúdio zamerané na predaj exkluzívneho nábytku a poradenstvo v oblasti interiérového dizajnu (www.zeno.sk)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

• nevyhnutnou podmienkou je prax v oblasti interiérového dizajnu a predaja nábytku
• vysokoškolské vzdelanie (zameranie: dizajn, tvorba a konštrukcia nábytku, navrhovanie interiérov) výhodou, nie však podmienkou
• skúsenosti s predajom kuchýň sú veľké plus
• praktická skúsenosť so SketchUp, alebo iným modelovacím 3D Softvérom výhodou
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• estetické cítenie a výborná priestorová predstavivosť

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Topoľčianska 7
851 05 Bratislava