Pridať inzerát

Hlavný účtovník/čka

Miesto práce
Železničná 3/A,
Nové Mesto nad Váhom - Trenčiansky kraj

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
1.9. 2022, alebo dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1500-1700 EUR/mesiac
(základný plat + pohyblivá zložka mzdy)

Do nášho finančného tímu hľadáme skúseného senior účtovníka, ktorého baví spájať súvislosti medzi účtovníctvom a zaujímavým biznisom.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

ČOMU SA BUDEŠ U NÁS VENOVAŤ?

  • vedenie komplexného účtovníctva pre skupinu spoločností
  • účtovanie faktúr a interných dokladov
  • spracovanie daňových priznaní (DPH, DzP, DzMV, DzN)
  • účtovanie majetku
  • komunikácia s úradmi a finančnými inštitúciami
  • sledovanie noviniek a ich implementácia do praxe
  • príprava dokladov pre audítorov, finančných inštitúcie a úrady (štatistické zisťovania, prehľady)
  • deleguje, riadi samostatného účtovníka, personalistku, kontroluje delegovanú činnosť

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

ČO TI PONÚKAME?

  • prácu v stabilnej regionálnej spoločnosti s 30-ročnou históriou na trhu
  • prácu na trvalý pracovný pomer
  • prácu na jednu smenu v mladom a stabilnom kolektíve
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • 13. plat - koncoročná odmena,
  • profesný rast
PREDPOKLADANÝ TERMÍN UKONČENIA VÝBEROVÉHO KONANIA
  • 15.8.2022
INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Na e-mailovú adresu našej spoločnosti je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu. Kontaktovať budeme len uchádzačov s relevantným vzdelaním a profesnou orientáciou.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM
  • stredoškolským
JAZYKOVÉ ZNALOSTI
  • Slovenský jazyk
POČET ROKOV PRAXE
  • 5 rokov
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

Ideálny kandidát je človek, ktorý sa rozhoduje na základe analýzy dostupných informácii a pritom počúva aj svoje srdce... Jeho prednosťami je spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie so zmyslom pre detail, efektívne myslenie, kreativita, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota na sebe pracovať a učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v tíme a zároveň pri tom všetkom má aj zmysel pre humor a zostane sám sebou...

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI

REPROGAS s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou zaoberajúcou sa realizáciou inžinierskych sietí (voda, plyn a kanalizácia), potrubných systémov pre priemysel (plynoinštalácie, kotolne, rozvody plynov a tekutín) ako aj inžinierskych stavieb (komunikácie a chodníky).

VÍZIA

Našou víziou je byť podnikom, ktorý o 5, 10, 20 rokov bude vždy:
• Stavať na remeselnej cti
• Spájať inovácie a zodpovednosť
• Budovať vzťahy

POSLANIE

Našim poslaním je každým vybudovaným metrom zlepšovať prostredie pre život.

ADRESA SPOLOČNOSTI

REPROGAS s.r.o.
Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové
www.reprogas.sk

KONTAKT

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Michalcová
Tel.: +421 905 925 411

Poslať spoločnosti životopis