Pridať inzerát

Stavbár s céčkom

REPROGAS s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 1 020 EUR/mesiacnáborový príspevok po ukončení skúšobnej lehoty, 13. plat, mesačné prémie a odmeny, bonus sa efektivitu, bonus za odporučenie nového kolegu
  • Termín nástupu: 1.6.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladného motorového vozidla, manipulácia s nákladom
- vykonávanie jednoduchých prípravných a dokončovacích stavebných prác pri realizácii vodovodov, plynovodov a kanalizácií
- obsluha jednoduchých stavebných strojov a zariadení stavebnej výroby, čistenie strojov a zariadení a spolupráca pri ich údržbe, čerpanie pohonných hmôt do zverených stavebných strojov a zariadení,
- manipulačné práce, práca s el. ručným náradím, práca s pneumatickým náradím,
- efektívne hospodárenie s majetkom spoločnosti, údržba strojov a zariadení

- Zázemie v silnej a expandujúcej spoločnosti, istota stability firmy s viac ako 25-ročnou históriou na trhu
- Profesionálne pracovné prostredie s priateľskou a otvorenou atmosférou
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú, na jednu smenu v mladom kolektíve
- Služobný mobilný telefón s dátovým paušálom
- Príspevok na stravu nad rámec zákona, pracovné odevy ELIS
- Profesný rast, našich pracovníkov školíme na prácu najnovšími technológiami
- Pravidelné prehodnotenie platových podmienok na základe zvyšovania osobnej kvalifikácie
- Využívanie firemných produktov a služieb za výhodné ceny
- 13. plat - koncoročná odmena, náborový príspevok po skončení skúšobnej lehote
- Motivačný odmeňovací systém, odmeny zo zisku na zákazkách
- Práca v regióne (nechodíme na týždňovky)

Zašlite nám e-mailom stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu, alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0905 925 411. Veľmi radi Vás spoznáme na osobnom pohovore.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozornosť a praktické myslenie
- technický talent
- precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť

REPROGAS s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou zaoberajúcou sa realizáciou inžinierskych sietí (voda, plyn a kanalizácia), potrubných systémov pre priemysel (plynoinštalácie, kotolne, rozvody plynov a tekutín) ako aj inžinierskych stavieb (komunikácie a chodníky).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové